ZAREZERWUJ+48 696 810 441 , +48 509 400 823
Cena od 95.0 € Dobę

Karyntia to bajkowa kraina śniegu i słońca.

Ten południowy zakątek Austrii urzeka swoim pięknem i wyjątkową atmosferą. Góry, dogodne warunki pogodowe połączone z tradycyjną gościnnością czynią to miejsce idealnym na urlop pełen wrażeń.

WOLNE POKOJE – FERIE ZIMOWE 2021/22

Pokoje 3,4 i 5-cio osobowe.

Ceny za osobo-dobę: dorośli: 95 euro HP, dzieci (między 5, a 15 rokiem życia): 45 euro HP.

W PRZYPADKU ZAINTERESOWANIA PROSIMY O KONTAKT.

Villach to jedno z większych i ważniejszych miast Karyntii. Otoczone jest ono czterema regionami narciarskimi, z których najważniejszym i ulubionym w opinii Wiedeńczyków jest Gerlitzen Alpen . Słońce świeci tu prawie cały rok, a śnieg leży od grudnia do kwietnia. Doskonała infrastruktura narciarska zapewnia moc wrażeń , a świetnie przygotowane trasy (prawie wszystkie dośnieżane sztucznie) idealnie nadają się do uprawiania białego szaleństwa.

Gerlitzen Alpen sięga wysokości 1911 m.n.p.m. Łącznie znajduje się tutaj około 50 km tras zjazdowych, kolejka z gondolami, 12 wyciągów krzesełkowych, 6 wyciągów orczykowych, fun park halfpipe dla snowboardzistów i wiele innych. Najdłuższy zjazd liczy około 7 km, a największa różnica w poziomach licząca około 1000 m. sprawia, że zjazdy nie są monotonne. Stoki Gerlitzen Alpen są idealne zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących narciarzy i snowboardzistów, co potwierdza fakt, iż jako jedyny ośrodek narciarski w Karyntii Gerlitzen Alpen posiada znak jakości „Welcome Beginners”. Oznacza to, że jest on w pełni dostosowany dla początkujących, jak i wracających na trasy po dłuższej przerwie narciarzy. Dodatkową atrakcją jest położony niedaleko ośrodek termalny w Warmbad-Villach.

Alpenrose Sport Hotel położony jest bezpośrednio przy stoku, to idealne miejsce na spędzanie ferii zimowych w gronie rodziny i przyjaciół. Po całym dniu sportowych wyczynów, zagwarantujemy Państwu komfort i miłą atmosferę w oczekiwaniu na kolejny, niezapomniany dzień.

  • W przypadku wyjazdów zorganizowanych, ceny ustalane są bezpośrednio przez organizatorów po uprzednim skontaktowaniu się z nami.
  • Cena w grudniu nie obejmuje terminu od 27.12.2019 - 04.01.2020 (Tydzień Sylwestrowy). Cena do uzgodnienia.
  • Darmowy parking przed hotelem.
  • Pojedynczy Pokój + 40% ceny za noc.
  • Zakwaterowanie od godziny 15:00.
  • Wyjazd do godziny 10:00.
  • Wszystkie ceny zawierają w sobie śniadanie (szwedzki stół).
  • Obiadokolacja za dopłatą (12 Euro).