ZAREZERWUJ+48 696 810 441 , +48 509 400 823
WITAMY SERDECZNIE

Alpenrose Sport Hotel ***

Dzięki świetnemu umiejscowieniu oraz bardzo przyjaznej atmosferze, nasz hotel jest idealnym miejscem na wyjazd sportowy, rodzinny urlop i wszelką inną formę wypoczynku, która wpisuje się w każdą porę roku i okazję!

O HOTELU

Urokliwe miejsce w sercu Gór Alpejskich

Alpenrose Sport Hotel jest najwyżej położonym hotelem w górnej części masywu Gerlizen i znajduje się na wysokości 1550m. n.p.m., bezpośrednio przy trasie narciarskiej. Panuje tu cudowna atmosfera i spokój jakich trudno szukać w zgiełku miasta. Widok zarówno z tarasu jak i z okien hotelu zapiera dech w piersiach. Ten spektakl przyrody można podziwiać codziennie od rana, budząc się przy promieniach słońca wpadających do pokoju. Monumentalne Alpy i ciepłe, czyste jeziora są niezaprzeczalną atrakcją tych regionów.

Duży taras hotelowy skierowany jest na południowy stok, dając możliwość korzystania ze słońca zarówno latem, jak i zimą. Hotel Alpenrose znajduje się na stoku góry Gerlitzen, kilka kilometrów od miejscowości Villach w Karyntii w pobliżu miejsca, gdzie zbiegają się granice 3 państw: Austrii, Włoch i Słowenii. Karyntia leżąca tuż przy granicy z Włochami jest najbardziej słonecznym regionem Austrii. Wyśmienite warunki narciarskie panują tutaj od grudnia do kwietnia. W hotelu znajduje się 30 przytulnych pokoi 2,3 4,6 - osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV (polskie programy) oraz bezprzewodowy, darmowy internet na każdym piętrze. Dodatkowo na terenie hotelu znajduje się restauracja z drink-barem, sala dyskotekowa i świetlica (80m2).

Dlaczego my?

Nasze atuty

Lokalizacja

Hotel położony w sercu austryjackich Alp w gminie Treffen am Ossiacher See w kurocie Kanzelhöhe w Karyntii tuż przy stoku na wys. 1550 m.npm na terenie ośrodka Gerlitzen Alpe.

Pokoje i apartamenty

30 przytulnych pokoi od 2 do 6 osób z widokiem na góry lub jezioro. W każdym pokoju łazienka, telewizor z płaskim ekranem oraz tv-sat oraz bezpłatny dostęp do internetu.

Udogodnienia

Prywatny parking, taras z widokiem na Alpy, restauracja, bar i dyskoteka oraz świetlica 80 m2. Śniadania w formie bufetu w tym wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe.